Představení agentury Paseo, s.r.o.

V online prostředí se pohybujeme již od roku 2000, kdy jsme spoluzakládali první PPC systém v Česku, na Slovensku a v Maďarsku - Etarget. Sklik v té době ještě neexistoval, další PPC systémy byly v plenkách. 

Společnost Paseo vznikla po prodeji Etargetu investorské skupině. Naším cílem bylo vybudovat největší síť portálů zaměřených na volný čas, v ČR, což se nám podařilo. Souběžně s tím jsme pracovali na dalších vlastních on-line projektech od eshopů a portálů až po prodej reklam v mobilních telefonech (byli jsme výhradním partnerem SK operátora Orange). 

V posledních letech se zaměřujeme na komplexní řešení online problematiky pro vybrané partnery.

Náš tým

Josef Jarmara
CEO
josef@paseo.cz
Josef je nadšenec do online marketingu, specializuje se především na SEO a použitelný web. Za svou dlouholetou praxi získal řadu praktických zkušeností s realizací, řízením a vyhodnocováním marketingových zakázek. Postará se o to, aby váš život v online prostředí byl efektivní.  
Igor Léska
Co-owner
igor@paseo.cz
Igor v Paseu zúročil své mnohaleté marketingové zkušenosti a společně s Josefem se mu povedlo vybudovat největší síť portálů se zaměřením na volný čas v ČR. Zaměřuje se na komplexní řešení online problematiky pro vybrané partnery. V poslední době se věnuje především projektu Hamham.cz.
Patrik Bukovský
Head of sales
patrik@paseo.cz
Váš první kontakt a spojka s ostatními. Patrik vám vyjedná ty nejlepší podmínky, je to specialista na obchod a online marketing. Nejvíce ho baví hledat cesty, jak efektivně propojit marketingové kanály do ucelené strategie, která povede k vytyčeným obchodním cílům. Jeho velkou vášní je především sport a posilování.
Michaela Filípková
Back office manager
michaela@paseo.cz
Zkušená back office manažerka, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či přáním. Obratem vaše požadavky vyřeší nebo vás odkáže na ty správné lidi. Když zaklapne počítač, trénuje cheerleading. Míša ale nepeče jen v marketingu, ale také v kuchyni a ráda zkouší nové recepty.
Lucie Vostalová
Editor in chief
lucie@paseo.cz
Lucie se stará především o obsah klientů a píše srozumitelné a nápadité texty, které v kooperaci s klienty dotáhne do finiše. Částečně se věnuje i SEO, které s copy úzce souvisí. Ve volném čase se dobrovolně ztrácí v přírodě nebo se věnuje tvorbě designu pod hlavičkou spoluzaložené značky NALEJTO.
Šárka Kobrynová
Editor
sarka@paseo.cz
Nejlepší PR články píše naše Šárka. Současně je také profík ve vyhledávání těch nejlepších kulturních a společenských akcí pro náš portál Kdykde.cz. Svůj volný čas ráda tráví se svou rodinou a přáteli u skleničky vína a čehokoliv dobrého. Její vášní je sbírat umění a design.
Do Thu Hang
Campaign manager
hang@paseo.cz
Hang zajistí, aby vaše placená reklama cílila tam, kam má s maximálním efektem a minimálním nákladem. Věnuje se správě PPC a RTB kampaní i kampaním na sociálních sítích. Má zkušenosti s prací na velkých projektech např. pro Madetu, Správu jeskyní ČR, tak i na těch menších. A pokud není online, tak offline cestuje po světě. 
Dominika Lésková
Editor
dominika@paseo.cz
Dominika má pod palcem divadla. Stará se o to, aby návštěvnící na našich stránkách vždy našli všechna aktuální představení svých oblíbených divadel. A když se zrovna nevěnuje tvorbě divadelního obsahu na našem portále, tak ji najdete někde v přírodě s rodinou, anebo v divadle.

POJĎME NAVÁZAT SPOLUPRÁCI