Představení agentury Paseo, s.r.o.

V on-line prostředí se pohybujeme již od roku 2000, kdy jsme spoluzakládali první PPC systém v Česku, na Slovensku a v Maďarsku - Etarget. Sklik v té době ještě neexistoval, další PPC systémy byly v plenkách. 

Společnost Paseo vznikla po prodeji Etargetu investorské skupině. Naším cílem bylo vybudovat největší síť portálů zaměřených na volný čas, v ČR, což se nám podařilo. Souběžně s tím jsme pracovali na dalších vlastních on-line projektech od eshopů a portálů až po prodej reklam v mobilních telefonech (byli jsme výhradním partnerem SK operátora Orange). 

V posledních letech se zaměřujeme na komplexní řešení on-line problematiky pro vybrané partnery.

Náš tým

Josef Jarmara
CEO

josef@paseo.cz

Igor Léska
Co-owner

igor@paseo.cz

Patrik Bukovský
Head of sales

patrik@paseo.cz

Michaela Filípková
Back office manager

michaela@paseo.cz

Lucie Vostalová
Editor in chief

lucie@paseo.cz

Šárka Kobrynová
Editor

sarka@paseo.cz

Dominika Lésková
Editor

dominika@paseo.cz

Do Thu Hang
Campaign manager

hang@paseo.cz

Pojďme navázat spolupráci