Náš tým

Patrik Bukovský
CEO
patrik@paseo.cz
Váš první kontakt a spojka s ostatními. Patrik vám vyjedná ty nejlepší podmínky, je to specialista na obchod a online marketing. Nejvíce ho baví hledat cesty, jak efektivně propojit marketingové kanály do ucelené strategie, která povede k vytyčeným obchodním cílům. Jeho velkou vášní je především sport a posilování.
Josef Jarmara
Project manager
josef@paseo.cz
Josef je nadšenec do online marketingu, specializuje se především na SEO a použitelný web. Za svou dlouholetou praxi získal řadu praktických zkušeností s realizací, řízením a vyhodnocováním marketingových zakázek. Postará se o to, aby váš život v online prostředí byl efektivní.  
Šárka Kobrynová
Editor in chief
sarka@paseo.cz
Nejlepší PR články píše naše Šárka. Současně je také profík ve vyhledávání těch nejlepších kulturních a společenských akcí pro náš portál Kdykde.cz. Svůj volný čas ráda tráví se svou rodinou a přáteli u skleničky vína a čehokoliv dobrého. Její vášní je sbírat umění a design.

Jiří Chroust
Back office assistant
lucie@paseo.cz

Jirka je mladík plný sil, který pro vás připravuje nabídky a stará se o kumunikaci s klienty. Současně intenzivně pracuje na studiu vysoké školy.
Do Thu Hang
Campaign manager
hang@paseo.cz
Hang zajistí, aby vaše placená reklama cílila tam, kam má s maximálním efektem a minimálním nákladem. Věnuje se správě PPC a RTB kampaní i kampaním na sociálních sítích. Má zkušenosti s prací na velkých projektech např. pro Madetu, Správu jeskyní ČR, tak i na těch menších. 
Dominika Lésková
Editor
dominika@paseo.cz
Dominika má pod palcem divadla. Stará se o to, aby návštěvnící na našich stránkách vždy našli všechna aktuální představení svých oblíbených divadel. A když se zrovna nevěnuje tvorbě divadelního obsahu na našem portále, tak ji najdete někde v přírodě s rodinou, anebo v divadle.

POJĎME NAVÁZAT SPOLUPRÁCI