Portály v naší síti mají originální a velmi rozsáhlý obsah, používají jednotný kalendář akcí, sdílejí informace o městech, obcích, ubytování, turistických službách a kulturním dění.

Spravujeme reklamní kampaně pro naše klienty a to nejen v rámci naší sítě portálů, ale i v PPC a RTB systémech, sociálních sítích atd.

Základy společnosti sahají až do roku 2005, odkdy působíme na internetovém trhu. Náš tým tvoří sehraná parta mladých lidí se zájmem o cestování, turistiku a kulturní dění.

Náš tým

Igor Léska
Co-owner

igor@paseo.cz

Josef Jarmara
Co-owner

josef@paseo.cz

Patrik Bukovský
Head of sales

patrik@paseo.cz

Michaela Filípková
Back office manager

michaela@paseo.cz

Patrik Šafránek
Sales manager

patriks@paseo.cz

Lucie Vostalová
Editor in chief

lucie@paseo.cz

Šárka Kobrynová
Editor

sarka@paseo.cz

Dominika Lésková
Editor

dominika@paseo.cz

Do Thu Hang
Campaign manager

hang@paseo.cz

Pojďme navázat spolupráci